Městský parlament

Úvod » Kroužky » Městský parlament

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

11 - 16 let
St 15:00-17:00
2023/2024
40/40
Hana Vargová
hana.vargova@ddmliberec.cz
Ostatní

Detailní informace

Městský parlament Liberec (dále jen MPL) je nově vznikající projekt v Liberci. Nejedná se o typický kroužek, ale studenti se v něm také spoustu věcí naučí. Cílem MPL je především vytvořit mladým lidem prostor, kde se budou moci zajímat o to, co se ve městě děje, aby věděli, že i oni mohou věci ovlivňovat, aby získali zdravou sebedůvěru ve své schopnosti. Cílem MPL je pomoci dětem se stát občany (nikoliv politiky). Sházet se budeme každých 14 dní ve V-Klubu Liberec a to vždy od 15:00 do 17:00. První setkání bude 4. 10. 2023. Za pomoci neformálních metod vzdělávání budeme pracovat s mladými lidmi na tom, aby mohli realizovat své projekty, které vymyslí a aby získali zkušenosti a sebevědomí v tom, že i oni přes svůj věk mohou něco změnit. Do MPL mohou chodit žáci 2. stupně ZŠ z Libereckého kraje. Přihlášení na kroužek nezajišťuje automaticky místo v MP. Rozhodují o tom koordinátoři MP, kdy přednost mají členové školních parlamentů. Zároveň jsou limitovaná místa na školu