Tábory

Úvod » Tábory

Momentálně intenzivně připravujeme tábory na léto 2018. Jejich předběžný seznam bude zveřejněn dne 19. 2. 2018. Od 1. 3. 2018 budete mít možnost se přihlásit.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

  • tábory nejsou určeny pro předškolní děti, pokud není uvedeno jinak
  • minimální počet účastníků pro otevření tábora je 10, pokud není uvedeno jinak
  • zájemce je zařazen do tábora po vyplnění přihlášky a zaplacení ceny tábora (rozhoduje pořadí obdržených přihlášek a plateb) 
  • storno poplatky: při zrušení účasti do 4 týdnů před zahájením tábora vracíme celou úplatu. Při zrušení účasti 27 až 14 dní před zahájením tábora vracíme 80% z úplaty tábora. Pokud ke zrušení účasti dojde méně než 13 dní před zahájením tábora, nebudou vráceny prokazatelné náklady na tábor a to nejméně ve výši 50% úplaty. Toto platí i v případě ukončení účasti v průběhu tábora a to pouze ze zdravotních důvodů, které budou prokazatelné (lékařská zpráva). Po dohodě a dle finančních možností tábora mohou být storno poplatky sníženy.

Filtr:


Obsazeno

SEZNAMTE SE S VĚTRNÍKEM - jarní příměstský tábor

7 - 13 let Příměstské tábory

V rámci tábora se děti seznámí s různými činnostmi, které DDM Větrník nabízí v rámci kroužků. Vyzkoušíme si činnost modelářskou, výtvarnou, keramickou. Protáhneme se v tělocvičně, zajezdíme si na autodráze a určitě si užijeme spoustu zábavy. V ceně tábora je stravování, doprava po Liberci, pojištění dětí, vedoucí a případné vstupy. Příchody dětí cca od 8:00 do 8:15, odpolední odchody cca mezi 15:45 - 16:00.

26.02. - 02.03. 2018
0/25
Ing. Hana Malinová
1350 Kč/dítě
Není co zobrazit - upravte nastavení filtru.