Tábory

Úvod » Tábory

 

jednoduchý nÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky:

  • tábory nejsou určeny pro předškolní děti, pokud není uvedeno jinak
  • minimální počet účastníků pro otevření tábora je 10, pokud není uvedeno jinak
  • zájemce je zařazen do tábora po vyplnění přihlášky a zaplacení ceny tábora 
  • storno poplatky: při zrušení účasti do 4 týdnů před zahájením tábora vracíme celou úplatu. Při zrušení účasti 27 až 14 dní před zahájením tábora vracíme 80% z úplaty tábora. Pokud ke zrušení účasti dojde méně než 13 dní před zahájením tábora, nebudou vráceny prokazatelné náklady na tábor a to nejméně ve výši 50% úplaty. Toto platí i v případě ukončení účasti v průběhu tábora a to pouze ze zdravotních důvodů, které budou prokazatelné (lékařská zpráva). Po dohodě a dle finančních možností tábora mohou být storno poplatky sníženy.

Mezi letními tábory k nahlédnutí jsou tři jarní tábory (jeden příměstský a dva pobytové), na které se lze až do začátku jarních prázdnin přihlašovat !!!

Filtr:


S otevřeným zápisem

Volno

Netraniční výtvarné techniky a dramatika - mezinárodní podzimní pobytový tábor

10 - 16 let Pobytové tábory

Tábor naplněný netradičními výtvarnými technikami a dramatikou, které povedou kvalifikovaní lektoři. Součástí tábora bude i zaměření na sociální témata a komunikaci s německými dětmi. Rovněž děti získají povědomí o kyberšikaně. Cena tábora je v důsledku zapojení do projektů dotována. V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu, stravování, doprava a vše související s programem. Bližší informace dostanete na adrese...

26.10. - 30.10. 2019
10/20
Mgr. Marta Kultová
1500 Kč/dítě
Volno

Netraniční výtvarné techniky a dramatika - podzimní pobytový tábor

6 - 15 let Pobytové tábory

Tábor je vhodný pro všechny děti, které si rádi hrají, výtvarničí, mají rádi legraci. Dramatické dílny i výtvarné dílny povedou kvalifikovaní lektoři. V ceně je zahrnuto ubytování v hotelu, stravování, doprava a vše související s programem. Bližší informace dostanete na adrese miloslava.cechlovska@gmail.com nebo telefonu 776 106 107.

26.10. - 30.10. 2019
15/20
Mgr. Marta Kultová
2800 Kč/dítě

Všechny ostatní

Není co zobrazit - upravte nastavení filtru.