Mámo, táto, cvičíme I. (rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky)

Úvod » Kroužky » Mámo, táto, cvičíme I. (rodiče s dětmi 1,5 - 3 roky)

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

1 - 3 let
Út 9:00-10:00
2023/2024
15/15
Adéla Petráňová
jana.hunkova@ddmliberec.cz
2000 Kč/rok/dítě
Sport

Detailní informace

Drží se Vás Váš malý brouček neustále za ruku a ještě se bojí dětí? Chcete, abyste se společně protáhli v tělocvičně? Tak tento kroužek je pro Vás ideální. Děti si společně s rodiči zahrají pohybové hry, protáhnou se, buď za pomocí básniček, písniček, nebo s použitím pomůcek jako je např. plyšák, balon, šátek atd. Naučíme se různé tanečky a písničky. Potrénujeme chůzi, běh, lezení, plazení i odvahu např. při překážkové dráze. Díky básničkám a písničkám se zaměříme i na rozvoj mluvení a budeme zařazovat i drobné aktivity na jemnou motoriku a rozvoj fantazie. A budeme zkoušet se i postupně osamostatnit, najít si další kamarády a učit se i spolupracovat s jinými dětmi . Cvičíme v DDM Větrník od úterý 19. září 2023. S sebou: pro oba - pití, pohodlné oblečení, pevné tenisky (podrážka nesmí zanechávat šmouhy na podlaze).