3.8. KRESBA, příprava na TALENTOVÉ zkoušky na umělecké školy sudá středa

Úvod » Kroužky » 3.8. KRESBA, příprava na TALENTOVÉ zkoušky na umělecké školy sudá středa

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

12 - 20 let
St 17:45-20:00
2023/2024
8/8
Zuzka BALCAROVÁ VELENSKÁ
vendy.koskova@ddmliberec.cz
3000 Kč/rok/dítě
Výtvarná činnost, Ostatní

Detailní informace

Kroužek bude probíhat v každou sudou středu (16 lekcí) - je vhodný pro ty, kteří se chtějí hlásit na střední výtvarné školy, i pro všechny, kteří mají potřebu rozvíjet své výtvarné schopnosti. Příprava bude vedena jak formou výuky kresby, malby a modelování, tak formou konzultací a analýzy volné tvorby studentů, na jejímž základě budou zadávány i individuální úkoly, korespondující s cíly kurzu. lektorka pomůže se sestavením portfolia pro talentové zkoušky. Cílem kroužku je mimo jiné získat větší nadhled, sebereflexi, učit se vidět a vnímat abstraktně ... a dostat se na střední výtvarnou školu... začínáme ve středu 20.09.2023; pokud již nebude místo, napište na: vendy.koskova@ddmliberec.cz