Cvičení rodičů s dětmi (děti 16 - 23 měsíců)

Úvod » Kroužky » Cvičení rodičů s dětmi (děti 16 - 23 měsíců)

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

1 - 2 let
Pá 11:00-12:00
2023/2024
15/15
Helena Farabauerová
Helena Farabauerová - farabauerova.h@seznam.cz
2000 Kč/rok/dítě
Sport, Rodiče a děti

Detailní informace

Nově pro Vás otevíráme pohybové kroužky i pro naše nejmenší. Na cvičení se protáhneme nejen v doprovodu říkanek a písniček, ale zkusíme i cvičení s tématem (zvířata, dopravní prostředky, ZOO atd.) , zatančíme si, prozkoumáme různé překážkové dráhy, zkusíme akrobacii s dětmi (malý cirkus). Budeme trénovat chůzi, běh, hod, skok v různých variantách. Budeme se plazit, lézt, podlézat, cvičit s balony, zdolávat překážkové dráhy. Ale také hrát hry. A hlavně to naučíme i ty, co to ještě sami neumějí. Díky básničkám a písničkám se zaměříme i na rozvoj mluvení a budeme zařazovat i drobné aktivity na jemnou motoriku a rozvoj fantazie. S sebou: sportovní oblečení a obuv do tělocvičny a pití Kroužek začíná od pátku 22. září 2023, cvičíme v tělocvičně DDM Větrník.