Cvičení rodičů s miminky (nechodící děti 6 - 12 měsíců)

Úvod » Kroužky » Cvičení rodičů s miminky (nechodící děti 6 - 12 měsíců)

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

0 - 1 let
Pá 10:00-11:00
2023/2024
12/12
Helena Farabauerová
Helena Farabauerová - farabauerova.h@seznam.cz
2000 Kč/rok/dítě
Sport, Rodiče a děti

Detailní informace

Nově pro Vás otevíráme pohybové kroužky i pro Vaše nejmenší. Na cvičení se protáhneme v doprovodu říkanek a písniček, zatančíme si, prozkoumáme různé překážkové dráhy, zkusíme akrobacii s dětmi (malý cirkus). A nabídneme další a další podněty dětem pro jejich zdárný a zdravý vývoj. Nezapomínáme ani na maminky, které na cvičení poznají nové tváře, trošku si i „zaposilují“ se svými dětmi při tanečkách a akrobatickém cvičení, naučí se dětské masáže, Handling. Budou si moct vyměnit zkušenosti a třeba i získat nějaké tipy na aktuální „problémy“ s jejich miminky. Určitě nebudou chybět nápady na další aktivity na doma. S sebou: pro miminko vezměte látkovou plenu, nebo slabší deku na podložení a pohodlné oblečení, které ho nebude omezovat v pohybu / doprovod - sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, pití. Kroužek probíhá v DDM Větrník od pátku 22. září 2023.