Dramacentrum Bezejména Bezohledu - středoškoláci

Úvod » Kroužky » Dramacentrum Bezejména Bezohledu - středoškoláci

 Elektronický zápis na školní rok 2024/25  SPUSTÍME DNE 3. 9. 2024

Seznam kroužků na školní rok 2024/25 k nahlížení zveřejníme dne 16. 8. 2024. Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

14 - 20 let
Čt 18:00-20:00
2023/2024
15/15
Miloslava Čechlovská
miloslava.cechlovska@ddmliberec.cz 776106107
Dramatická činnost

Detailní informace

POUZE PRO STÁVAJÍCÍ ČLENY, nové zájemce (se zkušeností s dramatikou) pouze po domluvě na tel. 776 106 107. Středoškolský soubor Dramacentra Bezejména je určen studentům od 14 - 20 let. Přednost mají stálí členové a studenti se zkušenostmi s dramatikou. Cílem práce v souboru je rozvoj měkkých kompetencí účastníků (tzv. soft skills) a prezentace myšlenek studentů na veřejnosti pomocí inscenační práce. Budeme se zabývat také improvizací (především pohybovou) a doplňkově strukturovaným dramatem. Počítáme s účastí na soustředění, soutěžích a festivalech. V předchozích dvou letech soubor reprezentoval Liberecký kraj na celostátní přehlídce mladého divadla Mladá scéna, na celostátní přehlídce divadla poezie Wolkrův Prostějov (kde získal cenu Jana Roubala), získal druhé místo a speciální cenu na mezinárodním festivale Teatrrralki apod. Letos plánujeme účast na Mladé scéně, Teatrrralkách, vlastní přehlídku Než zazvoní zvonec, festival JeštěDyvadlo, podzimní a jarní soustředění a jiné. Od členů souboru očekáváme motivaci se všech akcí zúčastnit. Zkoušky: každý čtvrtek od 18:00 - 20:00 hodin v sále Paláce Liebig, Liberec; vedoucí - Miloslava Čechlovská.