"JAK ZACHRÁNIT KRÁLE" aneb EKOSEMINÁŘ S ANGLIČTINOU

Úvod » O nás » Aktuality » "JAK ZACHRÁNIT KRÁLE" aneb EKOSEMINÁŘ S ANGLIČTINOU

Chcete se o podzimních prázdninách zdokonalit v angličtině a prožít příběh masajského chlapce? Zážitkový seminář je vedený studentkou britské univerzity, původem z Liberce, zabývající se biodiverzitou. Kristýna zmapovala a filmově zdokumentovala reálný příběh mladého keňského Masaje, kterého trápil problém jeho kmene se lvy, likvidujícími v noci stáda krav. Na jedné straně lvi, králové buše ohrožení vyhubením, na druhé straně chudí Masajové, jejichž jedinou obživou stáda jsou. A obyčejný kluk, který našel řešení. Program má za cíl nejen představit jeden z mnoha zdánlivě neřešitelných problémů planety, ale také dát dětem vzor – studentku z Liberce, která se rozhodla vystudovat britskou univerzitu a věnovat život tomu, čemu věří. Program bude částečně veden anglicky. Cílovou skupinou jsou žáci 7. - 9. tříd a studenti středních škol.

 

1. Ekoseminář s angličtinou 1 se bude konat 26. 10. 2022 od 8 - 12 hodin, tedy první den podzimních prázdnin. Přihlásit se můžete zde:

https://www.ddmliberec.cz/krouzky/id:71185/ekoseminar-s-anglictinou-1

 

2. Ekoseminář s angličtinou 2 se bude konat 27. 10. 2022 od 8 - 12 hodin, tedy druhý den podzimních prázdnin. Přihlásit se můžete zde:

https://www.ddmliberec.cz/krouzky/id:71186/ekoseminar-s-anglictinou-2


Vložil(a): 13.10. 2022, Zuzana Kyselová

Zpět na výpis