Jak se přihlásit?

Úvod » Kroužky » Jak se přihlásit?

Je to jednoduché :)

 

web-ikona-hledani1. Z naší nabídky kroužků si vyberete ten pro Vaše dítě nejvhodnější. (Pokud se potřebujete poradit ohledně detailů nebo vhodnosti pro Vaši ratolest, u každého kroužku je kontakt na zodpovědnou osobu, která o něm ví vše potřebné.)

 

web-ikona-datum2. Na začátku seznamu kroužků je napsané datum, od kterého se lze přihlašovat. Po tomto datu se na stránce s detailem každého táboru objeví přihlašovací formulář, který stačí vyplnit a kliknout na tlačítko Přihlásit sePřed tímto datem se přihlásit nelze, ani osobně, ani                       přes web.  

 

web-ikona-mail3. Na mail vyplněný do přihlašovacího formuláře Vám přijde elektronická přihláška se všemi údaji k platbě. Po zaplacení kroužku jste přihlášení.

 

web-ikona-podpis4. Přihlášku pak vytisknete, podepíšete a dodat ji stačí až na první schůzku kroužku. Pokud se Vám to hodí, můžete ji samozřejmě dodat i dříve. :)

 

Poznámky k přihlašování:

- Přihlášení jste až po vyplnění přihlašovacího formuláře na webu a zaplacení kroužkovného. Do této doby nemůžeme garantovat účast v kroužku.

- Přihlásit se lze i osobně v budově DDM Větrník (adresa viz kontakt), ale až po datu zahájení přihlašování.

- Kroužky lze hradit i z FKSP a podobných příležitostí. Detaily prosíme domluvte se zodpovědnou osobou tábora.

- K většině kroužků bereme i náhradníky, takže pokud se kroužek zobrazuje jako obsazený, kontaktujte zodpovědnou osobu.

- Při přítomnosti více křestních jmen nebo příjmení u rodičů i dětí je při vyplňování přihlášky prosíme vyplňte do příslušné kolonky jméno / příjmení.