Jóga III. (dospělí - začátečníci)

Úvod » Kroužky » Jóga III. (dospělí - začátečníci)

 Elektronický zápis na školní rok 2023/24  byl spuštěn

Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

15 - 60 let
Út 18:40-19:40
2023/2024
12/12
Edita Pretorius
Jana Huňková, e-mail: jana.hunkova@ddmliberec.cz
1900 Kč/rok/dítě 2200 Kč/rok/dospělý
Aktivity pro dospělé, Sport

Detailní informace

Jóga je určena všem, kteří chtějí rovnoměrně posilovat a protahovat celé tělo a zároveň prohlubovat svou tělesnou pružnost a duševní klid. Základem je vědomé nenásilné tělesné cvičení synchronizované s dechem. Během roku se naučíme základní jógové sestavy jako je aktivizující Pozdrav Slunci nebo zklidňující Pozdrav Měsíci, seznámíme se s ásanami (pozicemi), které harmonizují tělo, a zaměříme se na posílení pánevního dna jakožto základny naší stability. Nebudou chybět relaxace a ukázky dechových cvičení pro zklidnění. Kroužek je ideální jak pro vytížené, tak pro ty, kteří hledají nové obzory. Cvičíme v DDM Větrník od úterý 19. září 2023 S sebou: tričko, legíny, podložku na cvičení (pokud nemáte, na 1. hodině půjčíme a poradíte se s vedoucí).