Sporťáček pro cvalíky (cvičení pro děti 7 - 10 let s nadváhou a poradenství pro rodiče)

Úvod » Kroužky » Sporťáček pro cvalíky (cvičení pro děti 7 - 10 let s nadváhou a poradenství pro rodiče)

 Elektronický zápis na školní rok 2023/24  byl spuštěn

Do doby, kdy bude spuštěno přihlašování do kroužků, budeme některé údaje editovat, a tak se mohou jednotlivé kroužky aktualizovat.

Proto je zapotřebí u Vámi vybraných kroužků tyto údaje sledovat, protože může dojít ke změnám, se kterými je nutno počítat.

 

u obsazených kroužků je možnost přihlásit se jako náhradník

Po rozkliknutí obsazeného kroužku je na konci stránky možnost registrace jako náhradník.

 

JEDNODUCHÝ NÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

 

Prohlížíte zájmový útvar z předchozích let.

Souhrn

7 - 20 let
Po 15:00-16:00, Po 16:00-16:30
2023/2024
20/20
Michael Šlesingr
Jana Huňková, jana.hunkova@ddmliberec.cz, tel. 724 287 644
2200 Kč/rok/dítě
Tancování, Sport

Detailní informace

Děti s nadváhou potřebují stejný pohyb jako ostatní děti, tady bez rizika, že budou stále poslední. Cílem kroužku je všeobecný pohybový rozvoj dětí zábavnou formou. Chceme upevňovat pozitivní vztah dětí k pohybu, cvičení a sportu obecně. Kroužek je zaměřen na rozvoj obratnosti a rychlosti, posílení a protažení těla a orientaci v prostoru formou hry. Děti si vyzkouší základy atletiky, gymnastiky i míčových her, kroužek trvá 60 minut. Pokud mají děti zhubnout, nesmí držet žádné diety. Bonusem kroužku bude výživové poradenství pro rodiče, jeho všeobecné základy (1x měsíčně po skončení Sporťáčku). Na sestavení individuálního výživového plánu se lze domluvit (není v rámci kroužku). Cvičit začínáme v pondělí 18. září 2023. S sebou: pití, tričko, šortky, tenisky (podrážka nám nesmí dělat šmouhy na podlaze).