6 - Lesopark Vratislavice - výsledky

Úvod » Akce » Do luftu! » Výsledky » 6 - Lesopark Vratislavice - výsledky

V rámci fair-play prosíme výsledky nesdělujte dalším hledačům. Děkujeme.

čertí kouzla:

1 – Socha je docela velká a nepřehlédnutelná, ikdyž možná trochu zasněžená. Nachází se blízko hráze jezírka u kulturního centra 101010.

muhuhu_3_odpoved (jpg)

2-  Tři věci které můžeš dávat kachnám na přilepšenou najdeš mezi těmito:

odpoved_kachny (jpg)

Uhodli jsi 1 věc kterou kachnám určitě nemůžeš dávat? Je to např.: Čokoláda, cukroví. Některé další věci, co třeba tvému jazýčku chutnají, ale kačenkám by mohly udělat špatně.

3- Barvy nehtů má ruka takovéto: palec je hnědý, ukazováček je žlutý, prostředníček je modrý, prsteníček je hnědý a malíček je červený.

4- Muhu musí být silný jako hrom a má výdrž, my jsme skončili v půlce dráhy. Jak se to povedlo tobě?

5- Bylo to náročné, ale kousek hole jsme našli. Pokud jsi hledal dobře, objevil jsi hnědého koníka.

odpoved_kun_hul (jpg)

LUFT-CHALLENGE 6:

1- Kůň je hned na začátku parku ve spodním části blízko restaurace Zámecká konírna.

A je vyroben z bronzu.

odpoved_kun (jpg)

2- Název ruky v češtině je třetí ruka, v angličtině „Third hand“

odpoved_ruka (jpg)

3- Vyškrábej se až nahoru na kopec k začátku trati pro cyklisty. Jestli jsi si řádně pročetl kodex pro terénního cyklistu, zjistil jsi, že pravidlo číslo 8 je Jednej s rozmyslem. Tohle pravidlo doporučujeme si zapamatovat a používat. :)

4- Z vršku kopce jsou vidět 2 komíny (pivovar a bývalá továrna intex). Ostatní jsou už jen věžičky. :)

5- V dolním parku u jezírka je celkem 8 laviček.

BONUS:

Teď už jsi musel Keltskou stezku objevit a najít tyto osobnosti a jejich stromy:

Alžběta II. - Ořešák černý

Albert Einstein - Lípa srdčitá