4 - Lesní koupaliště - výsledky
V rámci fair-play prosíme výsledky nesdělujte dalším hledačům. Děkujeme.
HLEDÁNÍ PRINCEZNY AMÁLKY:
První úkol: Číslo cyklostezky je: 3036
Turistická značka má MODROU BARVU. Když se podíváme do chytrých map, zjistíme, že vede dokonce z Jablonce na Nisou až do nedalekého Ferdinandova u Hejnic.
Druhý úkol: Převlékárny mají barvu BÍLOU, JSOU CELKEM 3. Zanedlouho se tu začnou stavět mnohem větší a hezčí.
Třetí úkol: Tak co, procvičili jste si trochu hlavičku nebo to bylo jednoduché? Název potoka, který protéká skrze koupaliště je JIZERSKÝ POTOK .
Čtvrtý úkol: Prozkoumali jste vlaječky pořádně? Je jich 43 celkem a jsou umístěné na zábradlí a u stánku.
LUFT-CHALLENGE 2:
1) Dno bazénu je vytvořeno z velkých kvádrů liberecké žuly.
2) Jestli jste našli strom č. 49, zjistili jste, že se jedná o Borovici. Borovic je tam víc, ale s číslem 49 pouze jedna, a to po pravé straně od hlavního vchodu, těsně u plotu.
3) Stavba koupaliště byla dokončena v roce: 1940; pokud jste počítali takto 1+9+4+0= , zjistili jste číslo 14 a tolik kroků pozadu jste udělali.
4) Hráz se nachází v čele bazénu, na druhé straně od přítoku. Pod sněhem ji poznáš podle laviček.
a) Žebříků je v bazénu 6 .
b) Kamenná lávka v bazénu stojí na 7 podpěrách .
BONUS
Našel jsi srdce? Nachází se na konstrukci, která je součástí střechy stánku.
A je tam protože spolek pro Lesní koupaliště má srdce ve svém logu. A také proto, že členové spolku mají toto koupaliště moc rádi. :)