Po stopách pirátů

Úvod » Tábory » Po stopách pirátů

jednoduchý nÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

ZÁKLADNÍ INFORMACE K TÁBORŮM 2024

  • Přihlašování na letní tábory bude spuštěno 4.3.2024.
  • Přihláška přijde e-mailem do 24 hodin po vyplnění registračního formuláře.
  • Po zaplnění kapacity tábora máte možnost se přihlásit jako náhradník - u obsazeného tábora v "Detailu" na konci modré pole "Registrace náhradníka".
  • Pro informace o táboře se obracejte na garanta tábora, kdy kontakt je uveden v záložce „Zaměstnanci“ nebo na liště „Kontakt“.
  • Platbu za tábory je potřeba uhradit do 3 týdnů po přihlášení, při přihlášení po 1.6. do 1 týdne. Pokud do tohoto termínu nebude platba na účtu organizace, vaše rezervace tábora bude systémem automaticky zrušena. V odůvodněných případech lze s garantem tábora domluvit splátkový kalendář.
  • Součástí platby se nově stává nevratná část 200 Kč jako administrativní poplatek. Cenu tábora nenavyšuje, ale při vrácení platby nebo její poměrné části, zůstává tato částka organizaci.
  • V kalendářním roce 2024 platí nové storno poplatky, které budou vypočítány bez nevratné části: 51 a více dní před zahájením tábora bude vrácena celá částka *(vyjma 200 Kč, platí i pro následující storna), 50 až 31 dnů před zahájením tábora bude vráceno 80% z ceny*, 30 až 15 dnů před zahájením tábora bude vráceno 60% z ceny*, 14 až 4 dny před zahájením tábora bude vráceno 20% z ceny*, méně než 4 dny nebude již vrácena žádná částka. S garantem tábora může být domluvena individuální výjimka ve výši storna (pokud to dovolí finanční rozpočet tábora), a to za podmínky doložení lékařské zprávy o nemoci či úraze znemožňující pobyt klienta na táboře.
  • Nelze se přihlásit na dva tábory ve stejném termínu.
  • Příspěvek od vaší pojišťovny: Ověřte si na stránkách vaší pojišťovny, zda přispívá dětem na letní tábory. Účast a zaplacení tábora vám rádi potvrdíme.

 

 

Souhrn

6 - 18 let
09.07. - 15.07. 2023
0/53
6200 Kč/dítě
Pobytové tábory

Detailní informace

Tentokrát se vydáme po stopách pirátů, takže se těšíme na souboje a nebezpečí a velké mořské putování. Samozřejmě také stihneme poznat krásy Krkonoš, využít hotelový bazén, nebude chybět dramatika a netradiční výtvarné dílny. Družstvo náctiletých (15-18 let) má samostatný program.

Tradiční pobytový tábor Dramacentra Bezejména je určen dětem a mladým lidem od 6 - 18 let. Dopoledne je zasvěceno celotáborové hře "Po stopách pirátů". Odpoledne si účastníci budou vybírat mezi dílnami vedenými specialisty - dramatickými, výtvarnými, sportovními, hudebními, divadelními. Večer nás čekají hry a společná zábava, zájemce večerní improvizace. Ubytování je v Juniorhotelu Roxana v Krkonoších.

Bližší informace na http://dramacentrumbezejmena.cz/tabory/

Cena 6200,-Kč

Otevřít fotku

DSC_0099 (2) (JPG) P1027983 (JPG) P1027640a (jpg) Pedig_1 (JPG) DSC_0065 (2) (JPG) DSC_0109 (JPG)