Lezecký tábor oddílu Lezci.com DDM Větrník

Úvod » Tábory » Lezecký tábor oddílu Lezci.com DDM Větrník

jednoduchý nÁVOD NA PŘIHLÁŠENÍ ♦ ZDE ♦

ZÁKLADNÍ INFORMACE K TÁBORŮM 2024

  • Přihlašování na letní tábory bude spuštěno 4.3.2024.
  • Přihláška přijde e-mailem do 24 hodin po vyplnění registračního formuláře.
  • Po zaplnění kapacity tábora máte možnost se přihlásit jako náhradník - u obsazeného tábora v "Detailu" na konci modré pole "Registrace náhradníka".
  • Pro informace o táboře se obracejte na garanta tábora, kdy kontakt je uveden v záložce „Zaměstnanci“ nebo na liště „Kontakt“.
  • Platbu za tábory je potřeba uhradit do 3 týdnů po přihlášení, při přihlášení po 1.6. do 1 týdne. Pokud do tohoto termínu nebude platba na účtu organizace, vaše rezervace tábora bude systémem automaticky zrušena. V odůvodněných případech lze s garantem tábora domluvit splátkový kalendář.
  • Součástí platby se nově stává nevratná část 200 Kč jako administrativní poplatek. Cenu tábora nenavyšuje, ale při vrácení platby nebo její poměrné části, zůstává tato částka organizaci.
  • V kalendářním roce 2024 platí nové storno poplatky, které budou vypočítány bez nevratné části: 51 a více dní před zahájením tábora bude vrácena celá částka *(vyjma 200 Kč, platí i pro následující storna), 50 až 31 dnů před zahájením tábora bude vráceno 80% z ceny*, 30 až 15 dnů před zahájením tábora bude vráceno 60% z ceny*, 14 až 4 dny před zahájením tábora bude vráceno 20% z ceny*, méně než 4 dny nebude již vrácena žádná částka. S garantem tábora může být domluvena individuální výjimka ve výši storna (pokud to dovolí finanční rozpočet tábora), a to za podmínky doložení lékařské zprávy o nemoci či úraze znemožňující pobyt klienta na táboře.
  • Nelze se přihlásit na dva tábory ve stejném termínu.
  • Příspěvek od vaší pojišťovny: Ověřte si na stránkách vaší pojišťovny, zda přispívá dětem na letní tábory. Účast a zaplacení tábora vám rádi potvrdíme.

 

 

Souhrn

9 - 17 let
15.08. - 19.08. 2022
4/20
2300 Kč/dítě
Příměstské tábory

Detailní informace

Určeno POUZE PRO ČLENY LEZECKÝCH ODDÍLŮ DDM VĚTRNÍK Lezci.com. Oddílové letní sportovní soustředění bude kombinací příměstského tábora (pondělí, úterý) a pobytové akce (středa, čtvrtek, pátek). První dva dny budeme lézt v okolí Liberce, v případě nepřízně počasí stěny v Jablonci nad Nisou. Následující dny budeme ubytovaní v kempu v Příhrazech, kde prostředí Českého Ráje nabízí možnosti lezení, turistiky a různých jiných sportovních aktivit. V ceně akce je cestovné, vstupy, strava a ubytování (obojí bude upřesněno), instruktoři, lezecký materiál. Děti jsou pojištěny. TÁBOR ZATÍM NEPLAŤTE!!! Platební podmínky budou vysvětleny v rámci emailové komunikace s rodiči.