DO LUFTU! - 2.kolo a výsledky

Úvod » O nás » Aktuality » DO LUFTU! - 2.kolo a výsledky

A je tu druhé kolo naší outdoorové hry!

Již podle názvu je jasné, že nepůjde o sezení doma :) , ale výlety spojené se zajímavými aktivitami a příběhem pro menší děti.

Každou středu pro Vás bude připraveno místo naplněné úkoly, zážitky, případně tipy na další výlety. Pro každé místo jsme připravili variantu pro mladší i starší výletníky.

Výsledky si uschovejte, další středu se zde pak kromě nové várky úkolů objeví i řešení těch z předchozího týdne.

 

Máme dvě varianty hry:

- online verze s použitím QR kódů - k této verzi je potřeba chytrý telefon/tablet s foťákem, čtečkou QR kódů a přístupem k internetu. V této verzi dostanete přibližné místo, kde se nalézá qr kód s úkoly, ten je třeba najít a úkoly z něj vyčíst. 

- offline verze s použitím papíru - instrukce k této verzi budou k dospozici u jednotlivých cílů na tomto webu, je třeba je vytisknout před odchodem na výlet.

 

Druhý cíl je Liberecká přehrada.

Online výletníci již mohou hledat QR kód z boku menšího černého stavidla na hrázi, co by kamenem dohodil od velké informační cedule o přehradě a kousek od budovy Flotily. QR kód je velký cca 4x4cm a jeho načtení Vás zavede na náš web a k dalším úkolům. :) 

Offline výletníci prosíme klikněte SEM a stáhněte si k vytištění papírovou verzi úkolů (jsou stejné jako ty online :) ).

 

POZOR - řešení úkolů z prvního kola najdete ZDE. :)


Vložil(a): 20.01. 2021, Mgr. Ondřej Kuthan

Zpět na výpis