Velká a malá ťapka 2021

Úvod » Akce » Velká a malá ťapka 2021

Vítejte na letošní, trochu netradiční Velké a malé ťapce. Hra probíhá v termínu 1. - 15. 6. 2021. 

Základní trasa je pro malé i velké, měří cca 6km a je označená ťapkovými šipkami a jako vždy máme i kratší trasu (cca 3km) pro nejmenší ťapky v kočárku. Tato trasa vede po zpevněných cestách, poznáte ji podle ťapkových šipek s kočárkem. I když je trasa vedena jinudy, úkoly jsou shodné s těmi na velké ťapce, takže používají i stejné QR kódy.

Budete potřebovat chytrý telefon/tablet s foťákem, čtečkou QR kódů a přístupem k internetu. Načtení QR kódu v daném cíli otevře webovou stránku hry s daným úkolem.

Celkem na Vás čeká 20 pohádkových úkolů. Ty se skrývají za zmíněné QR kódy, vždy umístěné na viditelném místě. (po ukončení hry budou odstraněny)

Jednotlivé QR kódy provází i obrázky s pohádkovou tematikou např.: drak, vodník, aj.

U QR kódu stačí vždy jen načíst a udělat úkol.

POZOR, DŮKLADNĚ ČTĚTE ZADÁNÍ ÚKOLŮ :)

 

V cíli vás po splnění úkolů čeká odměna a pro prvních 20 nejrychlejších účastníků bonus z našeho kouzelného měšce. ;) K odměně potřebujete získat nápovědy do tajenky a číselný kód, které najdete pod zadáním úkolů po cestě.

 

Kde najdete první QR kód vám řekne naše cedule mezi vchodem do ZOO a zastávkou MHD Lidové sady. Pro jistotu přikládáme malou nápovědu:

 

Na cestě buďte ohleduplní k přírodě, místním obyvatelům a kolemjdoucím.

QR kódy a věci určené ke hře prosíme neničte.

 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, zda se Vám hra líbila nebo co by jste změnili. Uvítáme Vaše akční fotky z plnění úkolů.

Vše nám můžete poslat na Facebook, Instagram nebo na email: zuzana.kyselova@ddmliberec.cz

 

Užijte si hru!

Tým DDM Větrník Liberec