Čarodějnický výšlap na Dračí skálu

Úvod » Akce » Čarodějnický výšlap na Dračí skálu

Vítejte na čarodějnickém výšlapu. Hra probíhá v termínu 29.4. - 10.5. 2021. Cesta je pro malé i velké. Trať je dokonce i pro terénní kočárky, kromě finální kamenné vyhlídky.

 

Budete potřebovat chytrý telefon/tablet s foťákem, čtečkou QR kódů a přístupem k internetu. Načtení QR kódu v daném cíli otevře webovou stránku hry s daným úkolem.

 

Kouzelných úkolů na Vás čeká celkem 12. Ty se skrývají za zmíněné QR kódy, vždy umístěné na viditelném místě. (po ukončení hry budou odstraněny)

Jednotlivé QR kódy provází i obrázky s čarodějnickou tematikou např.: oheň, silueta čarodějnice, aj…

    

Tyto obrázky si vyfoťte nebo uložte tak, aby jste je ke konci cesty rozpoznali a mohli s jejich pomocí rozklíčovat výsledný text tajenky.

 

U QR kódu, který nebude spojen s obrázkem, stačí jen načíst a udělat úkol, QR kód s obrázkem je potřeba načíst, udělat úkol a ještě vyfotit a uložit na potom. Téměř na konci cesty byste měli mít ve své fotogalerii 12 jednoduchých obrázků s čarodějnickým tématem, které můžete případně po skončení hry smazat.

 

V cíli vás po splnění úkolů čeká odměna a pro prvních 20 nejrychlejších účastníků bonus z naší knihy kouzel. ;)

 

Kde najdete první QR kód vám řekne naše cedule u zastávky na točně autobusu MHD č.28 v Radčicích.

 

Na cestě buďte ohleduplní k přírodě, místním obyvatelům a kolemjdoucím.

QR kódy a věci určené ke hře prosíme neničte.

 

Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, zda se Vám hra líbila nebo co by jste změnili. Uvítáme Vaše akční čarodějné fotky z plnění úkolů.

Vše nám můžete poslat na Facebook, Instagram nebo na email: zuzana.kyselova@ddmliberec.cz

 

Užijte si hru!

Tým DDM Větrník Liberec